Naujienos užsienyje

2017 m. Velykų sveikinimas

2017-04-15 00:11

Kaip kasmet, taip ir per šias Velykas sako Jėzus kiekvienam iš mūsų: „Aš esu prisikėlimas ir gyvenimas. Kas tiki mane, nors ir numirtų, bus gyvas.“ Velykos – tai priminimas, kad nepamirštume, jog esame mylimi kasdien, jog mums dovanojama kiekviena diena ir tai niekada nesibaigs, jei tikėsime. Linkime kasdien tikėti, linkime kantrybės ir jėgų kasdien stiprinti tikėjimą bei drąsiai siekti begalybės.

                                                                                                     Su šv. Velykom!

Lietuvos ir Latvijos jėzuitai

Plačiau...

Išrinktas naujasis jėzuitų generalinis vyresnysis

2016-12-31 23:30

Spalio 14 d. Generalinė kongregacija t. Generolu išrinko t. Arturo Sosa. Gimė Caracase 1948 m., Venesueloje, priklauso Venesuelos provincijai. Šiuo metu t. Generolo delegatas tarptautiniams namams ir tarptautiniams Draugijos darbams Romoje. Baigęs politinių mokslų daktaratą Venesuelos centriniame universitete.

Plačiau...

Pasaulis sveikina naująjį popiežių Pranciškų

2013-03-16 10:53

Trečiadienio vakarą virš Siksto koplyčios pasirodęs baltas dūmas pranešė visam pasauliui apie išrinktą naują katalikų Bažnyčios vadovą – jį sveikina šalių lyderiai, skelbia BBC.

Naujojo popiežiaus Pranciškaus išrinkimą pasitiko griausmingi plojimai katedroje Buenos Airėse – popiežiaus gimtajame mieste.

Plačiau...

Vilniuje buriamas MAG+S klubas

2013-02-26 08:09

MAG+S – tai tarptautinis jėzuitų sielovados projektas jaunimui. Jo tikslas yra padrąsinti jaunus žmones atrasti Dievą savo kasdienybėje bei neįprastoje, iššūkių kupinoje aplinkoje. 
Mes, MAG+S jaunimas, lankome ligonius, keliaujame piligrimų takais, drauge dalyvaujame Jaunimo dienose. Su džiaugsmu dovanojame savo meilę, tikėjimą, talentus, širdį ir energiją - Visa Didesnei Dievo Garbei!

Plačiau...

Pašaukimų programa vyrams "Kelias"

2013-01-15 17:51

Kas aš esu? Ko aš noriu? Ką aš galiu?

„Vieno dalyko tau trūksta: eik parduok visa, ką turi, išdalyk vargšams, tai turėsi lobį danguje. Tuomet ateik ir sek paskui mane“. Mk 10, 21

Plačiau...